На Дніпропетровщині засудили неповнолітнього до 7 років колонії за присвоєння 1,3 мільйона гривень

На Дніпропетровщині засудили неповнолітнього до 7 років колонії за присвоєння 1,3 мільйона гривень | Прихист

22 Квітня 2023

Влад Папко

На Дніпропетровщині неповнолітнього засудили до 7 років колонії за присвоєння 1 300 000 грн допомоги за загибель військовослужбовця. Про це повідомили на сайті Дніпропетровської обласної прокуратури.

Прокуратура довела в суді, що з червня 2022 року до липня 2022 року 16-річний хлопець, отримавши доступ до банківського рахунку свого сусіда, здійснив багаторазові платежі на свій рахунок без дозволу та відома власника.

Викрадені кошти неповнолітні витратили на власний розсуд, у тому числі майже 900 000 гривень на азартні ігри.

Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію звинувачення та відхилив скаргу захисту, залишивши в силі рішення суду першої інстанції. Рішення набуло чинності.

Коментарі
0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x