За минулу добу на пожежах на Дніпропетровщині загинуло 4 людей

За минулу добу на пожежах на Дніпропетровщині загинуло 4 людей | Прихист

07 Березня 2023

Влад Папко

За минулу добу на пожежах на Дніпропетровщині загинуло 4 людей. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України. Усі трагічні випадки сталися у приватному секторі і не буди пов’язані з обстрілами.

6 березня вранці під час гасіння житлового будинку у Самарському районі Дніпра рятувальники виявили тіло чоловіка 1960 року народження.

1-3

Згодом у приватному секторі Новомосковська, борючись з вогнем в одноповерховому будинку, службою порятунку було знайдено тіло власника – чоловіка 1961 року народження.

3-3

На жаль, пожежні лише констатували смерть домовласника і у селі Богданівка Павлоградського району. Там всередині приватного житлового будинку було виявлено тіло загиблого чоловіка 1972 року народження, під яким тліли речі.

4

Наступний трагічний випадок зафіксовано у Соборному районі Дніпра – там горів одноповерховий будинок. І знову – знайдене тіло чоловіка. 1965 року народження.

Останню пожежу з постраждалими ДСНСники гасили вже вночі 7 березня. На щастя, людину врятували – домовласник 1982 року народження отримав опіки обличчя. Після надання первинної медичної допомоги, постраждалий відмовився від госпіталізації.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини