Про роботу нотаріусів у Нікополі та Марганці: коментар начальника РВА

Про роботу нотаріусів у Нікополі та Марганці: коментар начальника РВА | Прихист

06 Березня 2023

Влад Папко

Начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко опублікував допис, в якому пояснив чому наразі не працюють електронні реєстри для надання нотаріальних послуг на території Марганецької та Нікопольських територіальних громад.

У своєму дописі Євген Євтушенко зазначив, що до РВА письмово звернулась група нотаріусів з міста Нікополь. Їх клієнтів турбує відсутність доступу до електронних реєстрів. Цей доступ заблоковано відповідною постановою КМУ на територіях, які входять до зони ведення активних бойових дій.

Є два шляхи відкриття реєстрів. Перший — внесення змін до згаданої постанови КМУ, другий — зміна статусу з «територія активних бойових дій» на статус «територія можливих бойових дій» у відповідності до цієї постанови.

1

2

Після того, як у мережі почалося жваве обговорення і люди почали панікувати, що у громад заберуть статус “територія активних бойових дій” і виплати, Євген Євтушенко додав, що такі рішення міська влада зможе прийняти тільки після всебічного обговорення з громадою.

При цьому міський голова Нікополя Олександр Саюк вже висловив свою чітку та однозначну позицію у коментарях під публікацією начальника РВА.

“В Нікополі гинуть люди від постійних обстрілів ,тому листа на зміну статусу міста поки є обстріли не буде”, — написав Олександр Саюк.

3

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини