Міжнародні перемоги нікопольських фігуристок

Міжнародні перемоги нікопольських фігуристок | Прихист

06 Березня 2023

Анна Целуйко

Елегантність та грація — саме такі слова вперше спадають на думки, коли дивишся на спортсменів, які займаються фігурним катанням. Однак не кожне місто може похвалитися льодовою ареною, тому як альтернатива ковзанам — ролики.

У Нікополі фігурне катання на роликах існує близько трьох років. Першопрохідцем стала пані Катерина. Для своїх підопічних вона і тренер, і вихователь, і друг.

photo_2023-03-06_16-45-48 photo_2023-03-06_16-45-47

Суттєво змінився графік тренувань через повномасштабне вторгнення та обстріли Нікополя. З 30 спортсменів наразі практикуються лише шестеро. Інші виїхали з батьками у більш безпечні міста.

14-річна Анастасія займається фігурним катанням на роликах разом із молодшою сестрою — 7-річною Софією. Дівчата кажуть, що хоч тренування інколи проходили під звуки вибухів та сигнали тривог, їм вдалося навіть підготуватися до перших в спортивному житті міжнародних змагань. Із Бельгії вони привезли дві золоті медалі.

Ми вітаємо тренера та дівчат із заслуженими нагородами. Щиро віримо в те, що наступні змагання проходитимуть у мирному Нікополі із заповненими глядачами трибунами.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини