За добу близько 30 тіл росіян доставили у морг Енергодара — ОВА

За добу близько 30 тіл росіян доставили у морг Енергодара — ОВА | Прихист

13 Березня 2023

Влад Папко

До моргу Енергодара у Запорізькій області за один день привезли близько 30 убитих російських загарбників. Про це повідомила Запорізька ОВА у Telegram у понеділок, 13 березня.

“Противник продовжує зазнавати втрат. 11 березня зафіксовано надходження близько 30 тіл загиблих окупантів до місцевого моргу Енергодара”, — йдеться у повідомленні.

Також стало відомо, що окупанти намагаються змінити проектний стан ядерних установок на Запорізькій АЕС. Про це сказав в.о. голови Державної інспекції ядерного регулювання України (ДІЯРУ) Олег Коріков.

“На ЗАЕС відбувається несанкціонована зміна проектного стану ядерних установок. Окупанти незаконно втручаються в роботу систем теплопостачання та електропостачання і будують невідомі споруди біля резервної електростанції блоку №6”, — заявив Коріков.

За його даними, внутрішній кризовий центр на майданчику АЕС розукомплектований і там постійно перебувають російські військові, через що він не може виконувати своїх функцій. Зовнішній кризовий центр, розташований у Запоріжжі, не має фактично зв’язку. Тобто, туди не надходить інформація про стан безпеки ЗАЕС, оскільки окупанти вивели цю комунікацію з ладу.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини