Вибухова небезпека: рятувальники Нікополя провели профілактичний рейд

Вибухова небезпека: рятувальники Нікополя провели профілактичний рейд | Прихист

03 Лютого 2023

Анна Целуйко

За майже сім місяців щоденних обстрілів по Нікополю з тимчасово окупованих територій Запорізької області було випущено більше трьох тисяч снарядів. “Гради”, “Урагани”, важка артилерія — російське залізяччя, яке несе в собі смерть та руйнації.

З метою попередження можливих травмувань серед цивільного населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів співробітники Нікопольського районного управління держаної служби з надзвичайних ситуацій майже щоденно проводять профілактичні рейди.

Найнебезпечніший серед усіх боєприпасів, які летять на Нікополь, є касетний снаряд. Його підступність полягає в тому, що він може здетонувати не одразу, а через деякий час. Тому вкрай важливо не брати його до рук. Такий “трофей” може коштувати життя.

Особливу увагу від час рейдів рятувальники звертають на родину з дітками. Оскільки інформування малечі та роз’яснення можливої небезпеки може вберегти від страшних наслідків. Окрім того, від початку повномасштабного вторгнення в усіх школах Нікополя запроваджені онлайн-уроки, на яких “надзвичайники” розказують по різновиди боєприпасів та їх загрозу.

З розумінням та вдячність сприймають такі заходи й старші жителі Нікополя.

Ми також приєднуємося до рекомендацій та настанов рятувальників — не беріть до рук незнайомі та підозрілі предмети. Одразу телефонуйте на номери екстрених служб — 101 або 102.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини