United24 и “Артемсіль” випустили лімітовану партію солі із окупованого Соледару

United24 и “Артемсіль” випустили лімітовану партію солі із окупованого Соледару | Прихист

21 Лютого 2023

Влад Папко

До річниці повномасштабної війни ДП «Артемсіль» та платформа United24 за підтримки Rozetka та «Сільпо» випустили спеціальну партію солі, щоб допомогти українським захисникам.

Влітку 2022 року пачка «Артемсолі», яку знають мільйони українців, зникла з полиць великих продуктових мереж. Все тому, що окупанти вщент знищили підприємство, цехи та обладнання згоріли. У квітні 2022 року через російські обстріли в шахтах Соледара вперше з часів Другої світової війни перестали видобувати сіль.

«Але сама сіль — сіль із шахт Соледара — вціліла. Вона стала ще одним символом надзвичайної мужності, спротиву, міці українських захисників та всього українського народу. Тож перед вами «Міць. Українська кам’яна», — повідомляє глобальна ініціатива з підтримки України United24.

На сьогодні вдалося знайти 20 тонн «Артемсолі», яку розділили на 100 тисяч символічних пачок. Придбати сіль можна у будь-якому магазині «Сільпо» або замовити онлайн на Rozetka. Вартість пачки зі спеціальної партії — 500 гривень, 465 з яких направлять на формування флотилії дронів-камікадзе для Головного управління розвідки Міноборони, щоб усі українські міста були звільнені від окупантів якомога швидше.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини