Шахраї викрали майже 100 млн грн з рахунків маріупольців

Шахраї викрали майже 100 млн грн з рахунків маріупольців | Прихист

14 Лютого 2023

Влад Папко

Це були персональні дані майже 4 тисяч жителів Маріуполя, зокрема загиблих або примусово вивезених до рф.

Служба безпеки України припинила масштабну шахрайську схему, яка дозволяла грабувати українські банки. Ділки працювали на користь росії та намагалися вивести на користь країни-агресора майже 100 млн грн, повідомила прес-служба СБУ 14 лютого.

Зазначається, що зловмисники по телефону зверталися до українських банків нібито від імені власників рахунків і отримували доступ до онлайн-банкінгу. Для проходження ідентифікації використовували клієнтські бази захоплених філій у Маріуполі та спецобладнання для зміни маршрутизації дзвінків.

2804135

2804140

Це були персональні дані майже 4 тисяч місцевих жителів, у тому числі загиблих або примусово вивезених до рф, які мають заощадження у банках на підконтрольній Україні території. Щоб приховати сліди злочину, учасники схеми конвертували викрадені гроші в криптовалюту.

2804134

СБУ виявила та заблокувала банківські рахунки та криптогаманці учасників злочинного угруповання. Під час обшуків у восьми областях України вилучено техніку. Накладено арешт на кошти, отримані злочинним шляхом, на загальну суму майже 65 млн грн.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини