Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців у роковини вторгнення

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців у роковини вторгнення | Прихист

24 Лютого 2023

Влад Папко

Володимир Зеленський вранці 24 лютого 2023 року звернувся до українців. Президент пригадав, як рік року близько 07:00 озвучив дві найголовніші заяви: росія почала повномасштабну війну, але українці — сильні та готові до всього. Українці — це й є Україна.

Зеленський наголосив, що 24 лютого 2022 року — найважчий день новітньої історії, повідомляє 24 канал. Найдовший день у житті кожного українця та кожної українки. Люди прокинулися вранці й відтоді не засинають. Український лідер пригадав, що хтось пережив шок, хтось не знав, що сказати. Але водночас всі відчували, що робити. Українці не підняли білий прапор. Вони почали боронити синьо-жовтий. Українці не зламалися та не здалися. А символом цього стали герої-прикордонники острова Зміїного, а також — маршрут, за яким вони відправили “русскій воєнний корабль”.

“І ми бились. І вигризали кожну добу. І ми вистояли в другий день. А далі – в третій. Три доби, які нам відводили на життя. Погрожували, що за 72 години нас не існуватиме. Але ми вистояли в четвертий день. А потім у п’ятий. А сьогодні стоїмо рівно один рік. І досі знаємо: за кожне завтра треба битися”, — наголосив президент.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини