Повісток у військкомат у “Дії” не буде — Мінцифри

Повісток у військкомат у “Дії” не буде — Мінцифри | Прихист

13 Лютого 2023

Влад Папко

Михайло Федоров зазначив, що відомство нині працює лише над цифровим посвідченням ветерана.

Міністерство цифрової трансформації не планує вводити нові сервіси в “Дії” для надсилання повісток. Цифровий військовий квиток для громадян призовного віку відомство також не розробляє, проте воно працює над цифровим посвідченням ветерана. Про це розповів голова Мінцифри Михайло Федоров.

“Є ще багато проблем, які потрібно вирішити, і я вважаю, що цими проблемами потрібно займатися. Тому повісток у “Дії” не буде, а над іншими сервісами бувають різні обговорення, але нічого немає у роботі”, — зазначив він.

Чиновник зазначив, що Мінцифри та Міноборони опрацьовують цифрове посвідчення ветерана та можливість отримувати сервіси онлайн для ветеранів.

Крім того, розробляється ще один проект, що стосується військової сфери — трансформація військово-лікарських комісій (ВЛК).

“Це комісії, через які проходять ветерани, які отримали поранення на полі бою. І зараз там є нелюдська бюрократія, так не можна ставитись до ветеранів. Тому ми допомагаємо цифровізувати цей напрямок, запровадити медичні електронні системи у шпиталях”, — пояснив міністр.

За словами Федорова, нині триває активна робота, щоб у проекті з ВЛК досягти швидкого результату в найближчі півроку.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини