Населені пункти Криворізького району також можуть опинитись без води

Населені пункти Криворізького району також можуть опинитись без води | Прихист

02 Лютого 2023

Влад Папко

Проблема падіння рівня води у Каховському водосховищі вже набуває катастрофічних масштабів.

Щодня з’являється інформація про продовження падіння рівня води у Каховському водосховищі до критичних відміток, що може спричинити повну зупинку водопостачання у деяких населених пунктах Дніпропетровської області. Раніше ми писали про існування цієї проблеми у Покрові.

Днями керівник військової адміністрації Нікопольського району Євген Євтушенко повідомив про те, що водопостачання району – головний виклик найближчих тижнів. Також він закликав усіх мешканців без паніки та зайвого ажіотажу запастися водою. Мешканцям приватних будинків пропонують наповнити водою басейни чи будь-які інші ємності. Обов’язково радять придбати і запас питної води.

Наразі стало відомо, що це також стосується таких населених пунктів Криворізького району: Кривий Ріг, Апостолове, Зеленодольськ, Грушівська, Вакулівська та Першотравенська громади.

Причиною називають російські обстріли, які пошкодили затвори для регулювання чи перекриття водопропускного отвору гідротехнічної споруди на Каховській ГЕС. Рівень води у водосховищі знижується і становить 14,6 м, тоді коли позначка нормального рівня має бути 16,0 м. Постійні обстріли неабияк шкодять проведенню ремонтних робіт.

Вжити заходів та запастися водою закликає і ДПП «Кривбаспромводоканал», зазначаючи, що вони боротися намагаються, але потрібних резільтатів не досягли. Проблема залишається відкритою, тож, мешканцям районів радять мати критично необхідний запас води.

Проблема падіння рівня води у Каховському водосховищі вже набуває катастрофічних масштабів.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини