Нардепи вимагають застосувати запобіжний захід до Резніченка

Нардепи вимагають застосувати запобіжний захід до Резніченка | Прихист

13 Лютого 2023

Влад Папко

9 лютого у Дніпрі відбулося виїзне засідання тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради України з питань розслідування можливих порушень законодавства України по гуманітарці, а також неефективного використання держмайна, яке може бути використане для переселенців.

За результатами засідання нардепи вимагають застосувати запобіжний захід до колишнього голови ДніпроОВА Валентина Резніченка. А також вважають, що правоохоронцям необхідно зосередитись не тільки на екс-голові ОВА, а й на всьому керівництві Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

638a1a88ea05b8.24254207

Депутати оприлюднили декілька фактів злочинів.

“Укрзалізниця” повідомила, що на Дніпропетровщину було відправлено 1 000 вагонів з гуманітарною допомогою, а ОВА каже, що отримала лише 166.

Також, зафіксовано 423 випадки, коли Дніпропетровська ОВА була отримувачем матеріальної допомоги, що надійшла автотранспортом, з яких близько 100 транспортних засобів було направлено на адресу ОВА. Серед автівок і дороговартістні Toyota Hilux, Toyota Land Cruiser 200 тощо.

Окрім того, розслідується незаконне примусове вилучення зерна в агропідприємств на користь Дніпромлина та його бенефіціарів. Оренда складів на мільйони грн за бюджетні кошти для «неіснуючої» гуманітарки.

Більш детально у статті видання “Лица” за посиланням.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини