На Дніпропетровщині проінспектували, як проходить набір до Гвардії наступу у ЦНАПах

На Дніпропетровщині проінспектували, як проходить набір до Гвардії наступу у ЦНАПах | Прихист

14 Лютого 2023

Влад Папко

У ЦНАПах Дніпропетровщини триває набір до Гвардії наступу. За десять днів надійшло 700 звернень. Найбільше добровольців віком від 40 до 50 років. Чи достатньо охочих і як ведеться прийом, сьогодні спільно із правоохоронцями проінспектував голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

1-65

“Долучилися до формування бригад Гвардії наступу. Є визначені терміни. Але впевнений, що впораємося швидше. Добровольці є. Це справжні сини українського народу, з якими будемо забирати те, що належить нам. Дякую усім, хто робить такий свідомий вибір”, — зазначив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

По одній бригаді формують Нацполіція та Державна прикордонна служба. Ще шість – Нацгвардія України. Найбільше охочих боронити країну приходить до Центрів надання адмінпослуг у Кривому Розі. На другому місці – Дніпро.

У Нікополі начальник районної військової адміністрації Євген Євтушенко на початку тижня також відвідав разом із міським головою м.Нікополь Олександром Саюком та заступником начальника управління поліції з превентивної діяльності Нікопольського РУП Романом Яровим Центр надання адміністративних послуг де приймаються заявки до Гвардії наступу.

 

photo_2023-02-14_10-00-22

photo_2023-02-14_10-00-23

photo_2023-02-14_10-00-22 (2)

Доєднатися до будь-якої з бригад можна і на сайті https://storm.mvs.gov.ua/.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини