На Дніпропетровщині дівчина заради хайпу вилізла на хрест біля церкви

На Дніпропетровщині дівчина заради хайпу вилізла на хрест біля церкви | Прихист

25 Лютого 2023

Влад Папко

Неповнолітня хуліганка на Дніпропетровщині вирішила спіймати хайп. Для цього вона вилізла на хрест біля церкви і зробила фото. Тепер вона стала популярною, а її батьків притягнули до відповідальності.
Про це повідомляє телеграм-канал “Днепр Оперативный“.

Відомо, що дівчинка з Кам’янського, що у Дніпропетровській області. Мережею розлетілося її фото на хресті біля церкви, що неабияк обурило суспільство.

За наявною інформацією, неповнолітня вирішила зробити фото на православному хресті поблизу храму на честь Казанської ікони Божої Матері. Відомо, що правоохоронцям вдалося встановити її особу. Тож дівчина відповідатиме за скоєне.

image

Поліцейські вже притягли батьків дівчини до адміністративної відповідальності. Правоохоронці склали протокол, який передбачає покарання за невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків з виховання дітей.

Цікаво, що користувачі мережі, які знають дівчину, позитивно про неї відгукувалися. Вони зауважили, що хуліганка має відмінну поведінку у школі та добре навчається. Та й у її сім’ї процвітає добробут. Тож достеменно незрозуміло, що штовхнуло її на цей вчинок.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини