Чиновник з Дніпропетровщини 5 разів виїжджав з України як “волонтер”

Чиновник з Дніпропетровщини 5 разів виїжджав з України як “волонтер” | Прихист

14 Лютого 2023

Влад Папко

Нардепи вимагають застосувати до Валентина Резніченка запобіжний захід, Про це ми повідомляли вчора, а вже сьогодні публікуємо нові факти “гуманітарного скандалу”.

У 2022 році криворізький чиновник Євген Удод отримав дозвіл від Дніпропетровської ОВА на виїзд з України через систему «Шлях». Про це повідомив нардеп Максим Ткаченко на засіданні тимчасової слідчої комісії щодо можливих зловживань колишнього губернатора області Валентина Резніченка.

“Удод Євген. Отримав дозвіл через Дніпропетровську ОВА на виїзд з України через систему «Шлях». Здійснив 5 виїздів з України до країн ЄС. Жодного разу, коли повертався в Україну, не декларував товарів, в тому числі гуманітарної допомоги. За інформацією з відкритих джерел, Удод Євген був колишнім головою Дніпропетровської облради (2010-2016 рр.) та віце-мером Кривого Рогу”, — розповів нардеп.

Впродовж 2022 року в Дніпропетровській області видали понад тисячу дозволів на виїзд. Скористалися ними 725 особи, з них 100 людей не пропустили прикордонники, адже «волонтери» не могли назвати, куди вони їдуть і з якою метою. 53 людини після перетину кордону більше не повернулися в Україну.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини