Більше 200 цивільних полонених знаходять в полоні рашистів на Запоріжжі

Більше 200 цивільних полонених знаходять в полоні рашистів на Запоріжжі | Прихист

18 Лютого 2023

Влад Папко

Останнім часом окупанти часто викладають відео про примусову «депортацію» на неокуповану територію проукраїнськи налаштованих мешканців Запорізької області, в тому числі й енергодарців.

Відомо також, що за останні кілька місяців тільки одиниці з тих людей, яких на камеру начебто «відпустили» на підконтрольну Україні територію, справді дійшли до першого українського блокпоста та опинились в безпеці. Про це повідомляє міський голова Енергодару Дмитро Орлов.

“Всі решта після таких відео знову безслідно зникали і про іхню подальшу долю не було жодних звісток. Та за останньою інформацією, як тільки вимикається камера та відео вже відзнято, рашисти забирають «депортованих» на яму, яка знаходиться між Василівкою та Камянським. На даний час там утримуються вже близько 200 цивільних полонених!

Частина з них знаходитися в неволі цілодобово. Частину людей змушують рити окопи та виконувати інші роботи на вимоги окупантів.
І найстрашніше повідомлення, яке ми отримали нещодавно. Про те, що НЕлюди практикують нелюдські розваги. Час від часу вони обирають жертв, начебто «відпускають» людей, а потім влаштовують полювання на беззахисних та беззбройних полонених.

Чи відомо так званій «военно-гражданской администрации Запорожской области», що коять військові рф з депортованими цивільними людьми? Чи готові вони поділити за це відповідальність?”, — написав Дмитро Орлов.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини