162 обстріли, 3 000 снарядів: яким був рік війни у Нікополі (відео)

162 обстріли, 3 000 снарядів: яким був рік війни у Нікополі (відео) | Прихист

24 Лютого 2023

Игорь Силко

9 років війни та 365 днів повномасштабного вторгнення рашиської нечисті в Україну. 24 лютого 2022 року почалася новітня історія нашої держави. Історія з втратами, сльозами, болем та розпачем. Але й водночас історія стійкості, незламності, непокірності та справжньої незалежності.

Цей рік війни кардинально змінив кожного з нас. Всупереч всьому ми не зламалися, не здалися, а навпаки піднялися й пішли вперед. І жителі Нікополя не стали виключенням.

Ми готували коктейлі Молотова, будували фортифікаційні споруди, приймали людей з окупованих міст та сіл, варили, смажили, шили та донатили. Підтримували один одного та вірили в ЗСУ.

А коли “руський мир” прийшов до нашого рідного міста, ми не злякалися. Ми, зціпивши зуби та зібравши в кулак всю лють та ненависть до окупантів, почали робити ще більше.

Починаючи від 12 липня, Нікополь був обстріляний 162 рази. По мирному місту випущено більше 3 000 снарядів та боєприпасів з реактивних систем залпового вогню “Град” та “Ураган”, ствольної артилерії та мінометних систем. За більше, ніж 7 місяців терору, вороже залізо зруйнувало майже 4 000 об’єктів нерухомості, включаючи багатоповерхові та будинки приватного сектору, дитячі садочки, школи та мед. установи.

94 мешканці Нікополя були поранені, 14 людей, на жаль, загинули.

Яким цей рік вік війни був для Нікополя? Дивіться у сюжеті.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини