рф залякує світ фейком про “арсенал” на Рівненській АЕС

рф залякує світ фейком про “арсенал” на Рівненській АЕС | Прихист

24 Січня 2023

Влад Папко

Виявлено черговий фейк російської розвідки про нібито зберігання наданого партнерами Україні озброєння на території Рівненської АЕС. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.

У фейкових заявах розвідки рф йдеться, що “ЗСУ перетворили на свої арсенали територію АЕС. Зокрема, на складах розміщуються ракети до РСЗВ HIMARS та інші іноземні системи ППО, а також артилерійські боєприпаси”.

“Водночас окупанти висловили надію, “що в Києві нікому не спаде на думку навмисно підірвати склади боєприпасів на АЕС, щоб отримати від Заходу більше озброєння”. Застерігаємо! Ця інформація не відповідає дійсності!”, — зазначили у ЦПД.

Зазначається також, що це “вкидання” розвідки росії особливо різко контрастує з повідомленням про “початок роботи місії МАГАТЕ на Рівненській АЕС, яка фіксуватиме будь-які загрози, які можуть мати військові дії”.

“Публікуючи подібну дезінформацію, ворог може готувати основу для приховування майбутніх злочинів проти нашої держави та загострення панічних настроїв серед українців”, — йдеться у повідомленні центру.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини