Окупанти практично знищили систему централізованого опалення Енергодару

Окупанти практично знищили систему централізованого опалення Енергодару | Прихист

15 Січня 2023

Влад Папко

Російські загарбники майже знищили централізовану систему опалення Енергодару, а встановлені ними модульні котельні є неефективними. Про це повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов.

“15 січня. Середина календарної зими. Централізована система опалення в Енергодарі практично знищена окупантами. Натомість модульні котельні, які вони встановили в різних мікрорайонах міста, здебільше малоефективні та наробили більше шкоди, аніж реальної користі. В квартирах холодно. Лише в поодиноких будинках, до яких безпосередньо під’єднанні котельні, температурний режим більш-менш відповідає нормі. Але кількість таких невелика.

Станом на зараз комунальна сфера Енергодара поступово доходить межі. Рашисти перетворили донедавна благополучний Енергодар в депресивне селище. Інформація про те, що окупанти під покровом ночі та посиленою охороною щось заносять й ховають в підвалах житлових будинків, знаходить підтвердження і від місцевих мешканців. Хоча енергодарців в місті залишилося вже чи не меньше, аніж самих окупантів і тих росіян, які приїхали в Енергодар по оголошенням та позаймали чужі квартири.

Щоб після деокупаціі міста відновити все зруйноване, знищене та вкрадене, нам доведеться докласти чимало зусиль. Ось такий він – ще один яскравий приклад «руського міра» та неспроможності рашистів щось будувати, а не руйнувати навколо себе”, – написав Дмитро Орлов.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини