МО про скандал із закупівлями: брехня та маніпуляція

МО про скандал із закупівлями: брехня та маніпуляція | Прихист

22 Січня 2023

Влад Папко

Вчора ми повідомили про те, що журналісти встановили, що у Міністерстві оборони закуповують продукти за завищеними у 2-3 рази цінами.

Міноборони України відповіло на цю інформацыю. Відомство назвало це брехнею та маніпуляцією та обіцяє звернутися до СБУ. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МО.

“Відомості про зміст закупівель послуг харчування, які набули поширення в публічному просторі, поширюються з ознаками умисних маніпуляцій і вводять в оману.

Міністр оборони Олексій Резніков учора особисто звернувся до голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки з проханням провести засідання комітету та заслухати інформацію про порядок, обставини та результати закупівлі послуги харчування військовослужбовців на 2023 рік за участю представників НАБУ та ГБР”, — йдеться у повідомленні.

Міністерство звернеться до СБУ, щоб ті провели розслідування щодо матеріалу, в якому йдеться про купівлю продуктів за завищеними цінами. Відомство зазначило, що мають нульову толерантність до корупції. Подробиці вони оприлюднять після засідання Комітету Ради.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини