Дніпропетровщина серед лідерів за кількістю мікрогрантів для бізнесу

Дніпропетровщина серед лідерів за кількістю мікрогрантів для бізнесу | Прихист

27 Січня 2023

Влад Папко

Для підтримки бізнесу та створення робочих місць минулоріч держава запустила програму «єРобота». Вона передбачає надання мікрогрантів від 50 до 250 тис грн.

Гроші на започаткування власної справи та розвиток вже діючого підприємництва. За кількістю ухвалених проєктів Дніпропетровшина серед лідерів. Роботу отримали понад 500 людей. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.

«За держпрограмою «єРобота» схвалено було понад 200 заяв. Переможці отримали фінансування на загальну суму 46,9 млн грн.», — зазначила начальниця відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Алла Кефель.

Переможці отримали фінансування на загальну суму 46,9 млн грн.
Переможці отримали фінансування на загальну суму 46,9 млн грн.

Механізм отримання мікрогранту дуже простий. На першому етапі — людина звертається до Ощадбанку. Фінансова установа оцінює ділову репутацію людини та перевіряє її бізнес-план. У документі треба вказати статті, на які підприємець має намір використати кошти. Це обладнання, сировина та матеріали, чи часткова оплата оренди майбутнього підприємства.

Далі претендент на мікрогрант проходить співбесіду. Її проводить спеціальна комісія при обласному центрі зайнятості.

На Дніпропетровщині найбільше мікрогрантів за цією держпрограмою отримали у Дніпровському, Криворізькому та Кам’янському районах. За словами заступника директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості, цьогоріч «єРобота» запрацює орієнтовно з 1 лютого.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини