БФ “Дітям Нікополя” передав маленьким волонтерам подарунки від Катерини Осадчої та Дмитра Монатика

БФ “Дітям Нікополя” передав маленьким волонтерам подарунки від Катерини Осадчої та Дмитра Монатика | Прихист

31 Січня 2023

Анна Целуйко

Вже 12 років благодійний фонд “Дітям Нікополя” допомагає та рятує маленьких та дорослих мешканців нашого міста, які мають онкологічні захворювання. Однак від початку повномасштабного вторгнення його діяльність значно розширилася: тепер тут допомагають військовим та опікуються родинами з дітками до 14 років.

Окрім того, директорка фонду Маргарита Горбаненко разом із командою волонтерів вирішили всіляко мотивувати та заохочувати малечу, яка в різний спосіб підтримує Збройні Сили України.

Так, днями благодійники завітали до одного з сіл Нікопольського району, де вихованці танцювального гуртка в перервах між тренуваннями виготовляють окопні свічки та плетуть обереги.

За чотири місяці невпинної роботи діти власноруч виготовили та передали на передову більше п’ятисот свічок, вкладаючи частинку дитячого тепла та турботи. Адже не дивлячись на вік, у кожного із них вже є власна історія війни.

Аби підтримати дітей та подякувати їм за їхній внесок, фонд “Дітям Нікополя” привіз корисні подарунки від зірок — Катерини Осадчої та Дмитра Монатіка.

Підтримувати дитяче прагнення допомагати вкрай важливо. Однак найбільше бажання кожного дорослого — повернути справжнє мирне та щасливе дитинство українській малечі.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини