Темний, але нескоримий: у Нікополі відкрито пункти незламності

Темний, але нескоримий: у Нікополі відкрито пункти незламності | Прихист

02 Грудня 2022

Анна Целуйко

Через ракетні обстріли російської армії, в Україні відбуваються масові відключення електроенергії. Люди на кілька годин, а то й діб залишаються без світла, води, тепла та зв’язку. Для того, щоб зарадити ситуації, у кожній області створюються пункти незламності. Тут передбачені тепло, вода, електрика, мобільний зв’язок, інтернет, місце для відпочинку, аптечки та забезпечення для мам і дітей.

В Нікополі, не дивлячись ні на що, також запустили пункти незламності. З міркувань безпеки ми не можемо називати адреси, однак всю інформацію щодо місцезнаходження пунктів ви можете отримати в органах місцевої влади, у працівників поліції чи ДСНС.

Один із найбільших пунктів незламності знаходиться у самому центрі міста. Одночасно тут може знаходитись до сотні людей. У пункті можна зігрітися, відпочити, випити чаю чи зарядити телефон. Тут є генератор, вбиральня, запаси води та їжі, облаштований дитячий куточок.

На сьогодні в Нікополі працюють сім пунктів незламності. Декілька з них відкрили в навчальних закладах — окрім води, тепла та електрики, тут облаштовані й укриття на випадок небезпеки.

А цей пункт дещо відрізняється від інших — тут вже другий рік поспіль опікуються людьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Щодня, окрім вихідних, з дванадцятої до другої години пригощають смачним обідом, гарячим чаєм та смаколиками. Окрім того, за потреби тут можна безкоштовно взяти одяг та взуття.

Задоволені організацією пункту і його відвідувачі.

Пункти незламності в Нікополі працюють цілодобово та повністю забезпечуються за рахунок місцевого бюджету. Тож якщо вам потрібна електрика, тепло чи сталий зв’язок, вам до пункту незламності. Однак дуже просимо — із вдячністю та розумінням ставитися до тих, хто облаштовував для містян ці “острівця безпеки”, дотримуватися правил поведінки та поважати людей поряд.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини