Пам’яті Героя України Сергія Сови: ексклюзивне інтерв’ю з родиною

Пам’яті Героя України Сергія Сови: ексклюзивне інтерв’ю з родиною | Прихист

26 Жовтня 2022

Анна Целуйко

Цю красиву та тендітну жінку звати Оксана Сова. Вона дружина Героя України, який загинув 19 квітня під Ізюмом. Довгий час чоловік вважався зниклим без вісти. Однак під час ексгумації тіл на місці масового поховання уже в звільненому від росіян населеному пункті серед сотень закатованих експерти знайшли й тіло Сергія Сови. Фотокартка руки із синьо-жовтими браслетами облетіла тоді весь світ, проте Оксана вже знала — то рука її коханого.

1
Сьогодні такі ж символічні обереги носить й старший син Оксани та Сергія Марат. Вони нагадують хлопцю про батька, його неймовірний подвиг та боротьбу за свободу України. Крім того, юнак написав листа Володимиру Зеленському з проханням посприяти поверненню тіла батька до рідного міста. 24 вересня на сайті голови держави з’явився Указ про присвоєння старшому солдату Сергію Сові звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка”.

16
Майже все свідоме життя Сергій Сови було пов’язано із військовою службою — армія, контракти, 2014 рік. У складі 93-ої механізованої бригади “Холодний яр” чоловік захищав Піски, займався доставкою боєприпасів до Донецького аеропорту. Коли ж розпочалося повномасштабне вторгнення, також не зміг залишитися осторонь.

Із 24 лютого служив у Чернігівській області, а після деокупації Чернігівщини Сергій попросився до товаришів із рідної бригади.

4

Поховали Героя України у рідному Нікополі на алеї слави. Однак і зараз родина Сергія не може говорити про нього в минулому часі. Для них він завжди з ними…

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини