Один загиблий, пошкоджені будинки, лікарня та редакція газети: результат обстрілу Нікополя

Один загиблий, пошкоджені будинки, лікарня та редакція газети: результат обстрілу Нікополя | Прихист

22 Вересня 2022

Анна Целуйко

Чергова страшна ніч в Нікополі. Рашисти обстріляли місто з “Градів”, випустивши по мирним кварталам близько 20 снарядів. На жаль, загинув 35-річний чоловік.

У місті понівечені 17 багатоповерхових та приватних будинків, газопровід та лінії електропередач. Вулиці усіяні вирвами та уламками боєприпасів.

Image15

Один із наймасштабніших “прильотів” прийшовся на будинок пана Петра. Вийшовши на пенсію, чоловік мріяв займатися господарством та проводити час із родиною. Однак російські війська цієї ночі зруйнували те, що люди будували десятиріччями.

Зазнала руйнувань й будівля, в якій знаходиться краєзнавчий музей. На щастя, працівники заздалегідь попіклувалися про експонати, тож історичні пам’ятки залишилися неушкодженими.

Внаслідок нічного обстрілу в Нікополі понівечені ринок, кілька магазинів, футбольне поле, адмінбудівлі, школа та лікарня. В медичному закладі ударною хвилею вибито 30 вікон, зруйнована покрівля. На щастя, ані серед персоналу, ані серед пацієнтів постраждалих немає.

Image13

Вже втретє під обстріли рашистів попадає редакція газети “Нікопольська правда”. Минулі рази пошкодження були незначні, проте сьогоднішній снаряд, який впав лише за кілька метрів від дверей приміщення, зруйнував майже все майно.

Image14

На жаль, за два з половиною місяці російського терору в Нікополі загинули вже десять людей, пощкоджені більше півтори тисячі будинків, майже сотня закладів комунальної власності.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини