Начальник Нікопольської РВА дав роз’язнеснення щодо ракетних атак з гелікоптера на Нікопольський район

Начальник Нікопольської РВА дав роз’язнеснення щодо ракетних атак з гелікоптера на Нікопольський район | Прихист

11 Вересня 2022

Влад Папко

Начальник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко на своїй сторінці у Facebook докладно розповів про маніпуляції та фейки рашистів щодо гелікоптерів над населеними пунктами Нікопольського району.

“В мережі та приватних розмовах шириться хейт з приводу викладеного відео із гелікоптером Збройних Сил України, про який стверджують, що він здійснює пуск ракет в бік Нікополя.

Хочу пояснити, що це один з прикладів маніпуляції свідомістю населення, коли через вирвану з контексту фразу, вирізаний уривок відео, бездоказово, закидається звинувачення.

Достатньо просто ознайомитись навіть на публіцистичному рівні із особливостями пуску таких ракет, врахувати географічні особливості місцевості і все стає очевидно зрозумілим.

Задля нанесення удару по протилежному берегу, по ворожих позиціях, пілот мав створити такий кут атаки, з якого відбувається пуск ракети по розрахованій траєкторії для влучання по цілі на вирахуваній дистанції. Без розуміння особливостей місцевості, важко зорієнтуватися, куди здійснено пуск, на це і розрахований такий контент. Фрагмент відео, поданий так, щоб роздмухувати недовіру до Сил оборони України, лити воду на млин ворожій пропаганді.

Збройні Сили України, Сили оборони не стріляють ані по цивільних об’єктах на окупованій території, ані по мирних жителях, тим більше не здійснюють обстріли населених пунктів, що знаходяться на підконтрольній українській владі територіях!

Зверніть увагу на графічну схему під дописом: червоним хрестом позначено гелікоптер, камера знаходиться позаду нього, червона лінія – напрямок пуску ракет, зелена – траєкторія польоту гелікоптера. Ціль знаходилась на протилежному березі водосховища.

В нашому районі, задля захисту населення від ворожої авіації, працює авіація ЗСУ. Прошу вас не коментувати побачене, не проводити фото-відеозйомку та не робити дописи в мережі «Інтернет». Це необхідно для безпеки наших бійців!

В умовах інформаційної війни важливо критично ставитись до отриманої інформації. Варто розуміти, які достовірні джерела можуть її спростувати чи підтвердити. Разом переможемо! Все буде Україна”, – написав Євген Євтушенко.

23

306470822_1220075952176874_1728877054305646923_n

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини