У роботі громадського транспорту в Нікополі можливі зміни

У роботі громадського транспорту в Нікополі можливі зміни | Прихист

01 Липня 2022

Admin

У Нікополі через проблеми з пальним міська влада та перевізники зараз роблять усе для того, щоб забезпечити стабільність курсування міських автобусів та пільгових рейсів.

«До уваги пасажирів міського транспорту! Наразі на рівні Кабінету Міністрів України поступово залишаються проблемні питання паливного ринку. Тому нестабільність достатніх обсягів пального на АЗС та коливання ціни ще зберігається», — повідомляє прес-служба Нікопольської міської ради.

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков прогнозує, що ситуація з дефіцитом пального через постійні ракетні обстріли української інфраструктури стабілізується ближче до осені, коли будуть підписані довгострокові контракти з іноземними постачальниками.

Тому до остаточного вирішення проблеми з пальним у Нікополі та Дніпропетровській області є вірогідність зміни у розкладі руху автобусів.

За детальною інформацією щодо розкладу руху міського транспорту можна звернутись до диспетчерської служби за телефоном +380 99 747 7822 (щоденно з 06:00 до 18:00).

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини