На Дніпропетровщині працює безкоштовний чат-бот

На Дніпропетровщині працює безкоштовний чат-бот | Прихист

01 Липня 2022

Admin

Чат-ботом «Юридичний порадник для ВПО» може скористатися кожен українець, а особливо переселенці, мешканці, які знаходяться в зоні бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.

Цифровий помічник був розроблений в рамках швейцарсько-української програми EGAP та благодійного фонду «Право на захист».

Користуючись платформою, люди можуть знайти відповіді на актуальні запитання про перетин державного кордону, гуманітарні коридори, евакуацію із зони бойових дій, оформлення та відновлення паспортів, свідоцтв про народження, документів про освіту, трудової книжки. Є інформація про виплати соціальних допомоги, адресної допомоги, пенсій та субсидій в умовах воєнного стану. Зокрема, можна отримати зразки заяв, клопотань, скарг у різних категоріях.

Також у чат-боті можна знайти безкоштовне житло, ліки та роботу, контакти для отримання психологічної, медичної, юридичної допомоги, віднайти адресу працюючих аптек та магазинів.

Чат-бот доступний у Telegram, Viber та Facebook та працює 24/7. Більш детальну інформацію про онлайн-порадник можна прочитати на сайті проекту.

photo_2022-06-30_23-05-02

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини