Чи загрожує мешканцям Нікополя холера: офіційні коментарі медиків та “Нікопольводоканалу”

Чи загрожує мешканцям Нікополя холера: офіційні коментарі медиків та “Нікопольводоканалу” | Прихист

15 Червня 2022

Анна Целуйко

Останніми днями до редакції “Прихисту” надходило багато телефонних дзвінків стосовно інформації, яка розповсюджувалася в соціальних мережах та деяких телеграм-каналах, про ймовірну епідемію холери. Вчора з’явилося офіційне звернення головного технолога КП “Дніпроводоканал” щодо ситуації в областному центрі. Наші ж журналісти вирішили прояснити епідеміологічну обстановку в Нікополі.

photo_2022-06-13_16-36-30

Так, за інформацією співробітника відокремленого структурного підрозділу Дніпропетровського областного центру контролю та профілактики хвороб, забір води з Каховського водосходвища в весняно-літній період проводиться щопонеділка та відправляється на дослідження. На даний час, загроза епідемії холери чи будь-якої інфекційної хвороби відсутня.

Окрім того, медики також запевняють у тому, що наразі в Нікополі немає жодного випадку даного захворювання. Однак, зважаючи на значну внутрішню міграцію в середині країни, зазначають, що у разі діагностування холери, її є чим та де лікувати.

Також за офіційним коментарем “Прихист” звернувся до керівництва КП “Нікопольводоканал”. Нас запевнили — вода у Каховському водосховищі відповідає лабораторним стандартам. Детальніше на відео.

Нагадуємо, уважно та відповідально “споживайте” інформацію та довіряйте лише офіційним джерелам.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини