Де перебувають та що роблять депутати Нікопольської міської ради (частина 2)

Де перебувають та що роблять депутати Нікопольської міської ради (частина 2) | Прихист

23 Травня 2022

Анна Целуйко

Це вже третій сюжет, присвячений висвітленню роботи депутатів Нікопольської міської ради. Нагадаємо, що у попередніх відео про діяльність депутатського корпусу в цілому розповів секретар міської ради Іван Базилюк. Окрім того, про те, де перебувають та чим займаються розказали представники майже всіх політичних фракцій. Сьогодні маємо заключний репортаж з даної теми.

Звертаємо увагу, що на зйомку погодилися не всі депутати. Із етичних міркувань причини відмови озвучувати ми не будемо. Однак наперед зазначимо, що всі обранці працюють у межах своїх компетенцій та можливостей.

Статус депутата, звичайно, вимагає певних зобов’язань перед людьми. І як народний обранець із ними справляється розсудять виборці та час. Окрім того, війна також внесла значні корективи у діяльність та можливості депутатів. На це також треба зважати.

Ми впевнені: кожен депутат місцевого, обласного чи народного рівня пам’ятає, що присягнув працювати на благо мешканців Нікополя, дотримуватися конституції нашої держави, берегти її суверенітет та цілісність. Тож робімо спільну справу, допомагаймо один одному, підтримуємо збройні сили та наближаємо перемогу України над рашистською ордою разом!

Маленький спойлер для шанувальників народного депутата Дениса Германа. Найближчим часом він планує приїхати на округ, а ми в свою чергу вже запланували інтерв’ю з ним. Питання можна ставити в коментарях до цього допису у “Фейсбуці”.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини