21-а сесія Нікопольської міської ради: Почесні громадяни, зміна тарифів та орендні ставки

21-а сесія Нікопольської міської ради: Почесні громадяни, зміна тарифів та орендні ставки | Прихист

26 Травня 2022

Анна Целуйко

26 травня відбулася 21-а позачергова сесія Нікопольської міської ради. Розпочалося засідання із хвилини мовчання в пам’ять про загиблих героїв. Зазначимо, що за час війни Нікополь втратив вже 25 військовослужбовців. Всі їм присвоєно звання Почесного громадянина міста (посмертно).

На порядок денний було винесено 13 питань. Зокрема, депутати проголосували за внесення змін до програми “Нікополь — прозоре місто”, якими передбачено придбання двох електросирен. Вони будуть використані як резервні та для перекриття не озвученої частини міста.

Окрім того, більшістю голосів був підтриманий проект рішення про встановлення розмірів ставок орендної плати за земельні ділянки, які надаються у користування на умовах оренди фізичним та юридичним особам. Прийняття даного рішення дасть можливість забезпечити ефективне та уніфіковане використання земельного фонду, а також збільшити надходження до бюджету. Дане рішення набирає чинності з дати офіційного оприлюднення та вводиться в дію з 1 січня 2023 року.

1
2
34
56

Депутатський корпус одноголосно підтримав рішення про надання безкоштовного проїзду у міському пасажирському транспорті дітям від 6 до 18 років на період воєнного стану за умови пред’явлення учнівського чи студентського квитка. Компенсацію транспортникам за перевезення пільговиків надаватимуть із міського бюджету. Про інші зміни, які торкнулися перевезень розказав міський голова Олександр Саюк на прес-конференції після сесії.

Очільник міста також повідомив про ймовірні зміни у тарифі на вивезення побутового сміття, скоріше за все найближчим часом вартість орієнтовно сягатиме 29 гривень. Також Олександр Саюк вкотре нагадав мешканцям міста про необхідність вчасно сплачувати за комунальні послуги, а підприємцям — податки. Саме ці платежі допомагають підтримувати бюджет міста в більш менш стабільному стані та виконувати заплановані міські програми.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини