Абонентська плата за послуги водопостачання: коментар спеціаліста КП “Нікопольводоканал”

Абонентська плата за послуги водопостачання: коментар спеціаліста КП “Нікопольводоканал” | Прихист

07 Квітня 2022

Анна Целуйко

З 1 березня зі структури тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, що надаються КП «Нікопольводоканал», було виключено усі витрати на збут, які увійшли до складу плати за абонентське обслуговування для всіх індивідуальних споживачів.

У зв’язку із внесенням змін до Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та «Про житлово-комунальні послуги», плата за абонентське обслуговування споживачів є обов’язковим платежем для всіх споживачів, з кожним із яких укладено індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Плата за абонентське обслуговування — платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг (далі — індивідуальний договір) що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги.

Зазначимо, що абонентська плата є фіксованою та не залежить від кількості користувачів послуги та об’ємів постачання води. Навіть якщо наразі абонент не мешкає в квартирі чи приватному будинку та не користується водою, платіж за абонентське обслуговування все одно здійснюється.

Окрім того, керівництво комунального підприємства зазначає, що від початку воєнного стану значно зменшилися платежі, приблизно на 20 %. Однак відключати боржників не будуть, з ними ведеться роз’яснювальна робота, адже КП продовжує працювати та надавати свої послуги населенню.

Коментарі
0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x