В Нікополі пройшов етнофестиваль на честь Івана Сірка

В Нікополі пройшов етнофестиваль на честь Івана Сірка | Прихист

31 июля 2021

Игорь Силко

Традиційно наприкінці червня — на початку серпня вся козацька спільнота Нікопольського району відзначає дні кошового отамана Івана Сірка. За багаторічну історію проведення пам’ятний захід перетворився на справжній етнофестиваль. Щорічно тисячі людей з різних куточків України відвідують наш мальовничий край.

Вже пятнадцятий рік поспіль організатори знайомлять та долучають відвідувачів до справжніх козацьких розваг. Приємно відзначити, що у фестивалю дуже активно проявляє себе молодь: хлопці проходять посвяту в козаки та джури.

Окрім того, на Співочому полі вже досвідчені та поважні козаки обирають наказному отамана, який головуватиме весь наступний рік. Ним став Віталій Мандик.

Однак найбільш видовищними для глядачів із року в рік залишаються реконструкції боїв: кіннота, козацькі гармати, історична зброя, рукопашні бої – невід’ємні атрибути свята. Родзинкою фестивалю стала справжня козацька чайка. Завершився фестиваль виступом українського рок-гурту.

Щороку фестиваль стає більшим, цікавішим та масштабнішим. Маємо надію, що незабаром захід вийде на міжнародний рівень та привабить туристів в Нікопольський регіон.

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Другие новости