«Укрзалізниця» запускає перший інклюзивний приміський електропоїзд

«Укрзалізниця» запускає перший інклюзивний приміський електропоїзд | Прихист

11 Липня 2021

Юрий Брицкий

Модернізований транспорт, пристосований для подорожей людей з інвалідністю, презентували 9 липня. Від вагонів звичайних приміських поїздів інклюзивні відрізняються спеціальним обладнанням: пандусами, місцями для пасажирів на інвалідних візках, кнопками виклику поїзної бригади. Також усі написи у вагонах продубльовані шрифтом Брайля. Окрім цього, у вагонах встановлені кріплення для велосипедів. 653d8a4-uz-5

80cdc9c-uz-4

«Поступово робимо “Укрзалізницю” інклюзивною. Адже всі люди повинні мати рівні можливості під час подорожі залізницею, у тому числі і в приміському сполученні. Цей поїзд стане прикладом для подальших робіт з модернізації приміського рухомого складу», — зазначив в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик.

0dec684-uz-3

За словами керівництва «Укрзалізниці», усі роботи проводилися в постійних консультаціях з представниками Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна асамблея людей з інвалідністю України».

Загалом модернізована електричка містить 10 вагонів та розрахована на 990 пасажирів. На модернізацію поїзда витрачено 70,6 млн грн, зокрема, на впровадження інклюзивності майже 2,2 млн грн. Усі роботи здійснено на власних потужностях — на Київському електровагоноремонтному заводі.

До кінця 2021 року планується провести капітальний ремонт ще 6 поїздів. Кошти на це, близько 300 млн грн, передбачені у фінплані компанії.

Коментарі
0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x