У Нікополі встановили меморіальну дошку загиблому учаснику АТО

У Нікополі встановили меморіальну дошку загиблому учаснику АТО | Прихист

11 июня 2021

Марина Щученко

11 червня у Нікопольському аграрному коледжі урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому учаснику АТО Олегу Тарану.
Олег Таран народився 26 липня 1974 року у Нікополі. Закінчив Нікопольський коледж Дніпропетровського аграрно-економічного університету за спеціальністю механік. 8 квітня 2015 року був мобілізований до Збройних сил України. Брав участь в АТО. На війні Олег Таран був солдатом, водієм 72–ї окремої механізованої бригади. 12 червня 2015 року загинув внаслідок ДТП на трасі Дніпро – Мелітополь в районі с. Очеретувате. Похований у місті Нікополі.
Указом президента України Олег Таран нагороджений відзнакою «За участь в антитерористичній операції» (посмертно). Також він має звання «Почесний громадянин міста Нікополь» (посмертно).
Право відкрити меморіальну дошку було надано батькові загиблого героя Миколі Тарану. Під час пам’ятного заходу присутні хвилиною мовчання згадали тих, хто віддав своє життя за незалежність України та поклали квіти до меморіальної дошки. Відкриту дошку освятив військовий капелан, благочинний церков ПЦУ Нікополя та району ігумен Меркурій Скороход.
Нагадаємо, у грудні 2020 року на фасаді Нікопольского аграрного коледжу встановили меморіальну дошку загиблому учаснику АТО Роману Ганевичу.IMG_9013IMG_9019

IMG_9010

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Другие новости