5 небанальних місць в Україні для літнього відпочинку, що зацікавлять нікопольців

5 небанальних місць в Україні для літнього відпочинку, що зацікавлять нікопольців | Прихист

12 июня 2021

Admin

Часто доводиться чути, що в Україні бракує місць, де можна було б яскраво відпочити. Багато українців вирушають до Туреччини чи Єгипту, навіть не здогадуючись, скільки оригінальних місць є на території нашої країни. Саме про такі місця ми сьогодні вам розповімо.

Кінбурнська коса

Знаходиться в Очаківському районі Миколаївської області. Вас чекатимуть пляжі Чорноморського біосферного заповідника з білим піском та ароматами хвойного лісу.
Кінбурнська коса має неповторний мікроклімат. Через своє розташування — з одного боку омивається морською водою, з іншого — прісними водами Дніпра.
Зранку можна споглядати, як море надзвичайно прозоре, наче кришталеве.
Також на косі є цілющі грязі. Це місце підходить для людей, які хочуть тихого та спокійного відпочинку, бо на косі практично відсутня інфраструктура.

konec

Селище Кароліно-Бугаз

Невелике селище розташувалося за 40 хвилин від Одеси на піщаній косі. Відпочинок в Кароліно-Бугазі можна назвати елітним, бо через повну відсутність промислових підприємств є ділянкою суші з найбільш екологічно чистими пляжами на чорноморському узбережжі.

На відпочинку у Кароліно-Бугаз майже не знайдете атракціонів для дітей. Тому якщо прагнете спокійної відпустки, де ви будете лежати у шезлонгу, попиваючи вино – вам саме у це селище.
Можна відвідати Одесу, яка й сама є цікавим туристичним містом України.
А ще поїхати до містечка Білгород-Дністровський, де є відома Аккерманська фортеця, що зберігає в собі історію 12-15 століть.

unnamed (1)

Озеро Сиваш

Сиваш — це гіперсолона затока, загальною площею понад 2500 квадратних метрів. Знаходиться на заході Азовського моря в Херсонській області, від якого відокремлюється піщаною косою Арабатська Стрілка.
Сиваш відомий лікувальними грязями, блакитною глиною, ропою, рожевою сіллю, а також червонокнижною флорою і фауною на островах затоки.

Берег затоки знаходиться в кроковій доступності від селищ Генгорка, Щасливцеве та Стрілецьке. Подолаючи невелику відстань, ви зможете милуватися рожевою ропою, відчувати солоне повітря та споглядати на залишки дерев’яних чеків, що збереглися з часів солепромислу.
sivash-3

sivash

Острів Джарилгач

Другий за довжиною та найбільший за площею острів в Україні й Чорному морі. Є безлюдним. До острова можна дістатися від міста Скадовськ кораблем, яхтою або катамараном.
Середня температура влітку +22–24 °C. Це робить острів привабливим для туристів та багатьом нагадує Мальдіви. Усе через прозору воду, білий пісок та дельфінів, які часто підпливають до берега.
На острові немає абсолютно ніякої інфраструктури. Тому якщо плануєте відпустку на острові — це буде наметовий відпочинок. Візьміть із собою намети, достатньо газових балонів, їжу (упакуйте надійно і заздалегідь потурбуйтеся про безпечне зберігання). А ще забудьте про ранкові новини, бо мобільний зв’язок та інтернет є у двох місцях – біля маяків та на косі Глибокій.
До речі, єдиний житель Джарилгачу — монах-відлюдник Марк. Подейкують, що в минулому він був заможною людиною, але вирішив відректися від матеріальних благ і стати монахом. Якщо у вас є потреба поговорити на духовні теми, можна завітати до нього в гості.
1369386053_robinzon8
Гуляти босоніж, збирати мушлі та за весь день не зустріти нікого — що може бути краще, якщо прагнеш втекти від усього сучасного світу?
107087571_279724189800901_4793267607425382741_n-780x519

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Другие новости