Склали присягу та обрали секретаря: як пройшла перша сесія новообраної міської ради

Склали присягу та обрали секретаря: як пройшла перша сесія новообраної міської ради | Прихист

04 декабря 2020

Марина Щученко

4 грудня у Нікополі пройшло перше пленарне засідання першої сесії Нікопольської міської ради VIII cкликання. Розпочав засідання голова Нікопольської територіальної виборчої комісії Андрій Дзвінчук. Він проінформував присутніх про результати місцевих виборів: до міської ради пройшли 38 депутатів від 8 політичних партій. Окрім того, було обрано нового міського голову. Ним став Олександр Саюк.Під час сесії стало відомо, що четверо обраних депутатів відмовились від свого мандату: Володимир Куцін, Олександра Сотула, Андрій Шипко та Олександр Саюк. Їх місця у міській раді зайняли Сергій Коблюк, Володимир Пилипенко, Микола Олійник та Ольга Пастухова.

Перед початком роботи новообраний мер міста й депутати склали присягу відповідно до закону України про службу в органах місцевого самоврядування. Право зачитати текст присяги було надано найстаршому депутату VIII скликання Анатолію Доброродньому.

Далі депутати на чолі з мером Олександром Саюком приступили до роботи. Вони затвердили склад постійних комісій й обрали секретаря міської ради шляхом таємного голосування. Ним став депутат від політичної партії "За майбутнє" Іван Базилюк. Його кандидатуру підтримали 29 депутатів із 38.

Далі міський голова Олександр Саюк оголосив перерву. Друге пленарне засідання відбудеться орієнтовно 7-8 грудня

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Другие новости