Стали відомі нові умови нарахування субсидії та державних допомог

16.09.2020

Відтепер отримувачам субсидії й державних допомог не потрібно надавати додаткові довідки про доходи. Дану інформацію самостійно збирає Управління соціальної політики. Повідомляється на офіційному сайті Нікопольської міської ради. Запити формуються на основі інформації, наданої заявником в декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулись за призначенням усіх видів соціальної допомоги. Заява та декларація вважаються не поданими, якщо у них внесені не у повному обсязі відомості про членів родини. А саме: прізвище, ім’я та по батькові, сімейний стан, число, місяць і рік народження, серія та номер паспорта громадянина України або ID-карта, реєстраційний номер облікової картки платника податків.

В родинах, де виховуються діти, яким виповнилося 14 років протягом місяця після дня народження, повинні отримати паспорт громадянина України. Після чого дані паспорту та ідентифікаційного коду отримувачі субсидії повинні надати до Управління соціальної політики. У разі їх відсутності виплати будуть зупинені.

До того ж фізична особа, яка не включена до демографічного реєстру фізичних осіб платників податків, зобов’язана особисто або через представника подати до відповідного фіскального органу облікову картку платника податків за формою №1ДР.

Разом з обліковою карткою №1ДР  необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу та містить наступні реквізити: прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство.

Облікові картки №1ДР дітей до 14 років подаються одним із батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Поделиться

Марина Щученко

Реклама