В Нікополі вперше пройшов фестиваль «Майстерня міста»

11.07.2019 в 14:48

Протягом трьох днів у Нікополі просто неба проходив урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста». Організатори підготували для нікопольців різноманітну програму, яка включала в себе виставки, лекції та майстер-класи. В рамках фестивалю почали створювати мурал на купецьку тематику, як проект покращення Старої частини міста.

 

 

В кінці третього дня відбувся Другий форум інтегрованого розвитку Нікополя, організований за підтримки німецького фонду GIZ.  
Основні завдання, які ставлять перед собою ці два заходи - дати можливість різним людям почути думки один одного для спільного вирішення загальних проблем Нікополя (руйнація історичної спадщини, забруднення навколишнього середовища, доступність міста для людей з обмеженими фізичними можливостями). Основна ідея – працювати разом заради спільного удосконалення благоустрою.

 


Перша «Майстерня» зібрала здебільшого міських активістів та громадські організації, але важливо, щоб сюди приходили пересічні містяни з новими корисними ініціативами. Будьмо активними та згуртованими! І лише тоді нам вдасться змінити наше місто на краще!

 


Рекомендуем к просмотру:

Нікопольці шукають щастя за кордоном

В районе поселка Северный произошел взрыв

В Нікополі побував українець, який об’їхав увесь світ

Комментарии: