Якою має бути молодіжна рада Нікополя?

07.06.2019 в 12:09

Нещодавно створена Нікопольська молодіжна рада вже встигла стати предметом жвавої дискусії. Один з її учасників, Данило Кононюк, створив допис на Фейсбук,  в якому зазначив, що «відділ молоді та спорту зробив гарне шоу навколо питання створення ММР і вже тоді вони її робили просто для виконання плану, і завчасно вже було вирішено хто буде головою нового дорадчого органу. Єдине, що молодіжна рада зробила за більш ніж два місяці існування - це провели декілька зборів та попрацювали як дешева робоча сила на пасхальному ярмарку».

 

Щоб дізнатися, в чому причина розбіжностей у поглядах на те, як має працювати молодь, ми поспілкувалися з головою молодіжної ради Владом Петровим. Він розповів нам про своє бачення ситуації, а також про те,  чим зараз займається молодіжна рада і плани на майбутнє.

 

Нагадаємо, що молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган при міському голові, який має  серед своїх завдань залучення молоді до вирішення питань в соціально-економічній та культурній сферах міста, участь в розробці та виконанні місцевих програм у молодіжній сфері.

 


Рекомендуем к просмотру:

Нікопольці шукають щастя за кордоном

В районе поселка Северный произошел взрыв

В Нікополі побував українець, який об’їхав увесь світ

Комментарии: