Чкалівське протистояння: як це було

5 месяцев назад

Вже майже три місяці в Чкалівській територіальній громаді розгортається відкрите протистояння між її мешканцями та владою.  Каталізатором стали події 17 березня 2019 року. Тоді  люди, обурені жахливим станом дороги та розлючені тим, що на 2019 рік не було заплановано навіть її поверхневого ремонту, змушені були виходити  з протестами та перекривати трасу. Для них це був єдиний вихід, щоб привернути увагу громадськості та можновладців до своїх проблем. Як показав час, це був лише початок. Далі події розгорталися ще більш бурхливо, а невдоволення людей тільки зростало.

 


За цей час відбулося ще одне перекриття дороги, а також зібрання ініціативної групи активістів, які почали збирати підписи за відставку сільського голови Чернова Олександра Антоновича.  
Деякі представники селищної ради стверджують, що проблеми в громаді виникли через втручання журналістів та активістів у проблеми села. А от самі чкалівці запевняють, що конфлікт назрівав дуже давно.

Останні збори, ініційовані Чкалівською сільською радою, закінчилися тим, що селищний голова та депутати змушені були покинути приміщення під крики селян: «Ганьба!».
Ми відновили хронологію подій, які відбувалися в селі за останні кілька місяців.


Реклама