В Нікопольській районній лікарні з’явився унікальний пересувний медичний кабінет, а незабаром відкриють відділення гемодіалізу

3 месяца назад

В Нікопольську районну лікарню передали мобільний діагностичний кабінет. Зараз таких машин всього 4 на Україну. На Дніпропетровщині  – перший. Пройти обстеження на ньому зможуть усі бажаючі мешканці Нікопольського району. Вартість диво-автомобіля становить понад 7 мільйонів гривень. Обладнання для мобільного кабінету збирали, спираючись на думку спеціалістів районної лікарні.

 


Автомобіль обладнано колькоскопом і мамографом, необхідними для огляду жінок та апаратами УЗД. Також в ньому можна здавати аналізи та зробити кардіограму.
Крім того, як розповів головний лікар Нікопольської районної лікарні Андрій Палош, на осінь заплановане відкриття відділення гемодіалізу. Зараз приміщення знаходиться на стадії ремонтних робіт.  

 


Планується, що відділення зможе прийняти 24 пацієнтів одночасно. Зараз підбирається досвідчений персонал, а лікарів відправляють на професійне навчання. Більша частина грошей на закупівлю обладнання виділені з обласного бюджету.  Відділення гемодіалізу буде обслуговувати мешканців Нікополя та  району.

Реклама