Відлуння тривалого протистояння у Трубник-2

5 месяцев назад

Мешканці мікрорайону Трубник -2 жаліються, що сусід не дає їм спокійно жити. Чоловік постійно пише скарги в міськвиконком, що начебто вони самовільно зайняли землю, яка належить місту. Люди впевнені, що він мститься їм через минулорічні події. Нагадаємо, що цей чоловік розводив свиней поблизу житлових будинків.

 


Після першої скарги Вірченка Івана Петровича сусіди були змушені зруйнувати та прибрати пташник, а також заплатити штраф. Проте чоловікові цього  замало. Він вимагає, щоб також прибрали будівельні матеріали і дрова. Та зробити це негайно люди не в змозі. Оскільки самостійно прибрати не дозволяє здоров’я, а найняти робітників не можуть через маленьку пенсію.
Жінка каже, що раніше її чоловік багато років вкладав сили та гроші в благоустрій вулиці, ніяких претензій з боку місцевої влади та сусідів не було.

 


За словами Тетяни Іванівни, більше ніхто з сусідів не підтримує скарг Івана Вірченка, оскільки їхня ділянка завжди була чистою та охайною. Цю землю вони почали обробляти та засаджувати задля того, аби територія поблизу будинку виглядала доглянутою, оскільки за кілька метрів починається дике поле. Людей цікавить, що буде далі з цією територією, адже у місцевої влади не вистачає коштів для догляду за земельною ділянкою.

 


Хто переможе у цьому протистоянні: здоровий глузд чи бур’яни дикого поля? Відповідь на це питання покаже тільки час.

Реклама