Як пройшов третій міжнародний жіночий форум “BusinessWoman2019” у Києві

26.03.2019 в 06:09

23 березня у Києві проходив третій міжнародний жіночий бізнес-форум "BusinessWoman2019". Організатором форуму виступив журнал «БізнесWOMAN».

 

Журнал «БізнесWOMAN» створений 7 серпня 2014 року. З тих пір видання неодноразово виступало партнером десятків міжнародних бізнес-проектів, сотні раз ставало інформаційним партнером бізнес-заходів за участю всесвітньо відомих фінансових геніїв.

1

Серед визначних заходів – щорічний Форум української молоді діаспори (СКУМО), Forum One Ukraine (Olerom), Ukrainian Investment Dialog та інші. У своїй редакційній політиці журнал «БізнесWOMAN» бере за пріоритет лобізм і презентацію України у світі через сильних і впливових жінок різних сфер діяльності. Розповсюджується у 25 країнах світу.

2

Цього року форум об'єднав близько тисячі учасників та учасниць з 27 країн світу. Впливові жінки бізнесу та політики розповідали про свій шлях до успіху та про усі виклики, які має подолати жінка на своєму кар'єрному шляху.

 

Форум має на меті також обмін пропозиціями та ідеями для пошуку партнерів по бізнесу. У перервах учасниці мали нагоду познайомитися, обмінятися контактами, домовитися про співпрацю.

 

Серед спікерів форуму було багато відомих жінок як України, так і світу. Зокрема, Наджла Аль-Раїс – керівниця Політичного, Економічного та Медіа відділу Посольства ОАЕ в Україні; Натача Діас Агілера — кубинська дипломатка, тимчасова повірена у справах Республіки Куба в Україні та Молдові за сумісництвом; Марта Барандій – докторка юридичних наук, засновниця ГО «Promote Ukraine», керівниця офісу Asters у Брюсселі, співзасновниця МОЖУ; Галина Матюшина – координаторка Платформи Солідарність, експертка по міграції, депутатка від партії Християнські демократи CD&V по місту Антверпен з 2012-2018 та ін.

3

Серед чоловіків, що відвідали та підтримали форум - Хьюго Мінгареллі, голова представництва ЄС в Україні; Геннадій Чижиков – Почесний консул Франції в Україні, президент ТПП України; Золтан Хорват – Почесний консул України в Угорщині, власник консалтингової компанії East West Mentor; Сергій Гайдайчук – президент бізнес-клубу СЕО; Іраклі Леквінадзе – бізнес-омбудсмен Грузії, та ін.

4

Дуже натхненним був виступ голови представництва ЄС в Україні, Хьюго Мінгареллі. У своїй промові він наголосив на проблемі відсутності квот у ВР України, багато говорив про гендерну рівність, яка в Україні декларована, але де-факто не спрацьовує.

 

Хьюго розповів, що представництво ЄС зараз працює над тим, щоб Україна ратифікувала Стамбултську конвенцію, яка має захистити жертв домашнього насильства. Але, з його слів, велика кількість чоловіків у владі не підтримують ратифікацію.

 

"Дуже часто жінки відчувають вплив стереотипів щодо традиційних ролей у суспільстві. І це мусить змінитися. Ми маємо багато програм, що допомогають підтримати активність жінок у бізнесі та політиці. Процесс децентралізації в Україні допомагає у підвищенні ролі жінки у суспільстві та владі (...). Ви дійсно праві, що ви боретеся за своє місце в суспільстві. Ви можете покластися на нас і ми гарантуємо, що скоро рушійною силою України будуть жінки" - промовив пан Мінгареллі.

5

Нам також припали до душі слова Геннадія Чижикова, якими він почав свою промову: "Мені завжди говорила моя мама: "слухай жінок, дружи з жінками.

 

Там де жінки - там стабільність, системність та послідовність, а отже і успіх". Пан Чижиков підтверджує, що у тих країнах, де жінок у владі більше 30%, рівень розвитку значно вищий. Нажаль, Україна має дуже низький відсоток представленості жінок у політиці: у ВР тільки 12% депутатів - жінки.

 

"Мета Торгово-промислової Палати - зробити в Україні суспільство щасливих бізнесменів. Долучайтеся, будьте активними, все залежить від кожного з нас" - зауважив Геннадій Чижиков.

 

Золтан Хорват, завершуючи свою промову, сказав важливі та мудрі слова: " Якщо хочеш дійти швидко - йди один. Якщо хочеш йти далеко - потрібно йти разом. Важливо знайти надійних партнерів для свого бизнесу, саме для цього і був створений форум "BusinessWoman".

7

ГО "Прихист" дякує організаторам за запрошення нашої представниці на форум. Ми сподіваємося на плідну співпрацю з тими компаніями та особистостями, яких ми мали змогу зустріти на цьогорічному "BusinessWoman2019".

 

Повний список гостей, спікерів та спонсорів форуму ви можете прочитати за посиланням

 

Усі використані фото - від учасників форуму та з офіційної сторінки BusinessWoman2019 на Facebook, автор - Владислав Білошкура.

25 21 22 23 24  

Рекомендуем к просмотру:

Никопольчане заряжают телефоны и выходят в Интернет при помощи лавочки

В Нікополі вперше пройшов фестиваль «Майстерня міста»

Подробности трагедии в Херсоне прямо из здания суда

Комментарии: