Хто не платить місту податки вже 9 років?

01.03.2019 в 19:40

Вчора на 45-й сесії Нікопольської міської ради гостро постало питання, яке з пакетного голосування згідно з порядком земельних питань депутати винесли на окремий розгляд.


Йшлося про надання дозволу приватному підприємству “Манас” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за фактичним розміщенням нежитлових будівель на вул. Патріотів України, 128.


На запитання міського голови Андрія Фісака до депутатів: “Будемо обговорювати даний проект рішення?”, депутат від Опозиційного блоку Сергій Марченко взяв слово. Як з'ясувалось зі слів пана Марченка, підприємство “Манас” не сплачує до міського бюджету земельний податок вже багато років, окрім того, на його думку, ПП працює із порушеннями.


Згідно публічних даних основний вид діяльності ПП “Манас” зареєстрован як: 47.52 Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах. Багатьом мешканцям міста ПП “Манас” не говорить нічого, а от кафе “Пікнічок” більш відоме . Про що саме говорив місцевий депутат і чи проголосували інші депутати та що спільного у ПП "Манас" та кафе "Пікнічок", дивіться у відео.Рекомендуем к просмотру:

Сегодня попрощались с семьей никопольчан, погибшей в ДТП на Херсонщине

Поговорим про электромобили?

В Никополе сорвалась юбилейная 50-я сессия городского совета

Комментарии: