Садовий знімає свою кандидатуру на користь Гриценка

01.03.2019 в 19:36

Сьогодні на брифінгу кандидат у Президенти, чинний міський голова міста Львів, Андрій Садовий повідомив, що знімає свою кандидатуру з участі у виборах Президента України та закликав своїх прибічників підтримати Анатолія Гриценка:


"Саме зараз ми маємо шанс обрати українського і обрати антикорупційного Президента. Тому я прийняв рішення: я відкликаю свою кандидатуру і оголошую підтримку Анатолію Гриценку".


Втім, про цілковиту єдність поглядів та дій політиків говорити рано: "Це не є безумовна підтримка. Завтра ми підпишемо угоду, у якій будуть враховані основні принципи" - додав Андрій Іванович.


Анатолій Гриценко на своїй сторінці у Facebook вже відреагував на рішення Садового:


"Дякую Андрій Садовий! Психологічно непросте, але чесне, відповідальне і державницьке рішення. Переможне рішення! Разом ми змінимо країну і дамо всім українцям позитивну перспективу!".


Як нам стало відомо від представника нікопольської міської організації Об'єднання "Самопоміч", жодних інструкцій "зверху" вони ще не отримували, зараз тільки напрацьовується лінія подальшої діяльності, і надати якісь коментарі не є можливим.


За різними даними, Гриценко має рейтинг вищий за Садового. Загалом на двох ці кандидати сьогодні можуть претендувати на підтримку 12-13% українців. Але до голосування ще цілий місяць - можливо, у другому турі ми все ж побачимо "єдиного кандидата від демократичних сил"?..Рекомендуем к просмотру:

Сегодня попрощались с семьей никопольчан, погибшей в ДТП на Херсонщине

Поговорим про электромобили?

В Никополе сорвалась юбилейная 50-я сессия городского совета

Комментарии: