Зустріч громадськіх активістів з керівництвом району

18.03.2019 в 16:24

Вчора обурені мешканці Чкаловської ОТГ перекрили рух на головній у селі дорозі з вимогою негайного її ремонту. Акція мала позитивний результат: вже сьогодні в кабінеті голови Нікопольської районної державної адміністрації Олега Кириченка відбулася зустріч громадських активістів та керівництва району.


Громадяни вимагають від чиновників негайно відремонтувати дорогу, тим більше розмови про це ведуться вже третій рік поспіль. Можновладці ж наголошують на тому, що траса державного, а не обласного підпорядкування, через що на рівні ДРА чи навіть області вирішити питання з її ремонту неможливо. У зв’язку з цим голова села Чкалово Олександр Чернов, голова Нікопольської районної державної адміністрації Олег Кириченко та голова Нікопольської районної ради Сергій Кривонос запевнили активістів, що найближчим часом ініціюють передачу дороги до області та проведення її капітального ремонту, а вже цього тижня повідомлять громаду про дату початку ямкового ремонту.


Також керівники повідомили активістів, що під час учорашньої акції у Чкалово було переміщенно дорожній знак та розфарбовано зупинки — по цим фактам були подані дві заяви в поліцію.Рекомендуем к просмотру:

Никопольчане заряжают телефоны и выходят в Интернет при помощи лавочки

В Нікополі вперше пройшов фестиваль «Майстерня міста»

Подробности трагедии в Херсоне прямо из здания суда

Комментарии: