В Нікополі пройшов черговий тренінг від школи інноваційної освіти Rainbow

04.03.2019 в 15:56

Звичайно, що всі люблячі батьки хочуть, щоб їхні діти жили щасливо в родині, були слухняні та відповідальні. Але любити дітей мало, потрібно їх слухати та розуміти, а цьому треба вчитися. Саме для цього 2 березня в кафе "Монте-Крісто" знову зібралися активні та небайдужі батьки Нікополя, щоб дізнатися від спікерів школи Rainbow, як максимально ефективно взаємодіяти зі своїми дітьми при вирішенні складних життєвих питань. Цього разу майстер-клас був орієнтований як на батьків, так і на дітей. Поки діти гралися в розвиваючі ігри разом з психологом Даною Селезень, батьки проходили тренінг з практичним психологом Радмілою Богдановою. Відразу хочеться відмітити майстерність пані Радміли, яка з перших хвилин створила невимушену та дружню атмосферу. Незважаючи на те, що теоретична частина була дуже цікава, все ж найбільш важливим стало виконання практичних завдань, серед яких були навіть вправи, які позитивно впливають на роботу мозку та змушують його працювати. Вже з перших завдань стало зрозуміло, як іноді важко зрозуміти та охарактеризувати навіть власні емоції, які ми відчуваємо, а що вже говорити про чужі, особливо дитячі, які є ще не до кінця сформованими. Тренерка розповіла про те, як важливо розвивати в собі емпатію - вміння розуміти свої емоції та емоції іншої людини, саме вона є гарантією порозуміння між членами родини.


Радміла Богданова пояснила, що основна мета даного тренінгу - донести, що батьківство це не важко, а дуже цікаво. "Важливо, щоб батьки зрозуміли, що їхні діти також можуть їх багато чому навчити. Вони є тими людьми, які будуть жити в 21 столітті і ще більше змінювати цей світ. І батьки повинні також змінюватися разом зі своїми дітьми. Вони повинні навчитися розуміти один одного, адже саме це вміння є головним у людському спілкуванні".


Загалом хотілося, щоби такі заходи відвідувало більше людей, адже 50 гривень (такою була вартість тренінгу) не великі гроші за можливість почути і краще зрозуміти емоційні потреби своєї дитини. Надзвичайно важливо дати дітям право на власне бачення, бо часто, навіть з найкращих міркувань, батьки забувають, що їх дитина це унікальна особистість з власним баченням та світоглядом і її становлення насамперед залежить від стосунків в сім’ї . Як зазначила одна з учасниць : «Я хочу для своєї дитини робити якнайкраще, тому мені дуже цікаво дізнаватися нові методи виховання, які зараз відрізняються від тих, за якими виховували нас раніше».Рекомендуем к просмотру:

Сегодня попрощались с семьей никопольчан, погибшей в ДТП на Херсонщине

Поговорим про электромобили?

В Никополе сорвалась юбилейная 50-я сессия городского совета

Комментарии: