Україна посіла 44-е – останнє місце в Европі серед показників рівня економічної свободи

29.01.2019 в 19:16

Такі данні були отримані стратегічним дослідницьким інститутом США Heritage Foundation у 2019 році. Серед світового рейтингу Україна займає 147 місце із 180 країн, знаходячись між Гамбією (146 місце) та Аргентиною (148 місце). При цьому за останній рік ми піднялася на 16 позицій, посівши 150-те місце серед понад 180 країн світу після 166-го місця, яке займали у 2017 році.

 

Очолюють цьогорічний рейтинг (як і минулого року) Гонконг, Сінгапур, Нова Зеландія, Швейцарія, Австралія й Ірландія.

 

Замикають рейтинг – Куба, Венесуела, Північна Корея. Тож нам є ще куди розвиватися.

 

Рівень свободи економік країн розраховується як середнє арифметичне показників, серед яких свобода бізнесу, торгівлі, фінансового сектору, інвестицій, праці, монетарна та фіскальна свобода, гарантії прав власності, розмір бюрократичного апарату і ступінь захисту від корупції.

 

Що стосується Нікополя, то всього два тижні тому у виконкомі розповідали про плани перспективного розвитку міста, адже Нікополь - це важливий промисловий центр Дніпропетровської області, що має тісні зв’язки з металургійними підприємствами східного регіону як постачальник необхідних у виробництві сталі феросплавів, так і як споживач чорних металів у виробництві труб. Основна галузь економіки – металургія та оброблення металу, вона складає 95,6% від загального обсягу виробництва промислової продукції міста.

 

Доходи від міського бюджету на 2019 рік становлять 1 мільярд 150 мільйонів гривень. Виходячи с того, що доходи держбюджету за 2019 рік плануються на рівні 1 трильйона 26 мільярдів 131 мільйон гривень, то відсоткова частка Нікополя у частці економіки всієї країни сягає близько 0,91%.

 

Рекомендуем к просмотру:

Сегодня попрощались с семьей никопольчан, погибшей в ДТП на Херсонщине

Поговорим про электромобили?

В Никополе сорвалась юбилейная 50-я сессия городского совета

Комментарии: