Навіщо ДТЕК знеструмив приватний сектор у Нікополі?

28.01.2019 в 18:00

Наприкінці грудня 2018 та на початку січня 2019 року у приватному секторі селища Північне, було зафіксовано ряд аварійних відключень. Це було спричинено тим, що пропускна можливість електроустановки не витримувала те споживання електроенергії яке використовувалось абонентами.


Відповідно до ситуаціїї працівниками Нікопольского РЕМ проведений комплекс заходів щодо ремонтних робіт по цій електроустановці. В регламентні роботи входить перевірка фактичної потужності автоматичних вимикачів, які встановлені на точках обліку клієнтів до договірною. Саме тому бригади робітників ДТЕКу з самого ранку зупинили постачання електроенергії в приватних будинках. Ці дії дали змогу провести технічні перевірки точок обліку та замінити автоматичні вимикачі на нові у мешканців Північного.


Зі слів начальника Нікопольського РЕМ, Віктор Боднара, такі дії в перспективі торкнуться і інших приватних секторів міста.


Розповсюджена соц.мережами інформація про те, що відключення буде супроводжуватись поліцією, насправді не підтвердилась.


Після завершення перевірок, електроенергія знову повернулась до будинків нікопольців.Рекомендуем к просмотру:

Сегодня попрощались с семьей никопольчан, погибшей в ДТП на Херсонщине

Поговорим про электромобили?

В Никополе сорвалась юбилейная 50-я сессия городского совета

Комментарии: